Dual Socket P (LGA 3647) support 2nd Gen Intel Xeon Scalable processors (Cascade Lake/Skylake)
24 DIMMs; up to 6TB 3DS ECC DDR4-2933MHz RDIMM/LRDIMM, Supports Intel Optane DCPMM
2 PCI-E 3.0 x16, 1 PCI-E 3.0 x8, 1 SIOM card support (flexible networking)
Note: must bundle with Network card
24 Hot-swap 3.5" SAS3/SATA3 drive bays;
2 hot-swap 2.5" SATA3 drive bays (rear)
Expander based backplane
Broadcom 3008 SAS3, IT mode
Server remote management: IPMI 2.0 / KVM over LAN / Media over LAN
5x 8cm high-performance PWM fans
1600W Redundant Power Supplies Titanium Level (96%)
| Блок питания | 1600 Вт |
| Тип корпуса | серверный (2U) |
| Технические характеристики блока питания |
| Сертификат 80 PLUS | титановый |
| Технические характеристики корпуса |
| Цвет корпуса | черный |
| Материал корпуса | сталь |
| Вентиляторы в комплекте | |
| Установленные вентиляторы | 5 |
| Передняя панель корпуса |
| USB 3.2 Gen1 Type-A (5 Гбит/с) | 2 |
| Габариты |
| Высота | 89 мм |
| Ширина | 437 мм |
| Глубина | 863 мм |